WWTO webinar zkoumá cestu vpřed pro udržitelný obchod po COVID-19

Datum vydání:2020-06-06

Obchod a WTO hrají důležitou úlohu při řízení globálního zotavení směrem k udržitelnému kurzu pro blahobyt světové populace a planety v návaznosti na krizi COVID-19, uvedli řečníci na 4-červnovém webovém semináři organizovaném na Světový Den životního prostředí.Následky pandemie poskytují příležitost k oživení práce, aby obchodní politiky pomohly vytvářet ekologičtější a odolnější ekonomiky, prohlásili.Uprostřed 8220; Ochrana planety není luxus.Je to nezbytné.pandemie COVID-19 nás právem upozornila na zdravotní krizi spolu s jeho obrovskými sociálními a ekonomickými účinky,,8221; generální ředitel WTO Roberto Azevjos234;do ve videozprávě o on-line události, kterou svolal předseda Výboru pro obchod a životní prostředí WTO (CTE), velvyslanec Chad Blackman z Barbadosu, s podporou velvyslance Chada Blackmana z BarbadosuSekretariát WTO.

s8220; Rostoucí environmentální stresy nechávají naše společnosti zranitelné přírodními katastrofami, nedostatkem zdrojů a nemocemi.A víme, že nejvíce trpí ti nejchudší.Ve skutečnosti je kolektivní reakce na obchod, která podporuje udržitelnost, začlenění a odolnost, to, co tato krize vyžaduje,,8221; řekl GŘ Azev234;do.Jeho plné poznámky jsou k dispozici   Tady.

Úvodní zpráva je, že nezačínáme od nuly,,8221; velvyslanec Blackman řekl.

Před pandemií, řekl, CTE již sloužila jako globální fórum zaměřené na podporu globální spolupráce v oblasti udržitelného obchodu diskusí o členech WTO& 35;39; politikách pro vytváření kruhových ekonomik, řešení znečištění plastů a odstranění obchodních bariér v oblasti environmentálního zboží a služeb.Velvyslanec Blackman vyzval členy WTO, aby zintenzívnili politický dialog, povzbudili úsilí o podporu obchodní politiky udržitelnosti a prozkoumali tvůrčí způsoby, jak učinit obchod odolnějším vůči rostoucím ekologickým rizikům.

S2-202;Musíme udržet tempo v rámci výboru.Říká se, že bychom nikdy neměli promarnit dobrou krizi.Jsem skutečně přesvědčen, že COVID-19 je pro nás příležitostí využít vše, čeho jsme se již několik let snažili dosáhnout v rámci WTO i mimo WTO, řekl velvyslanec Blackman.

Další řečníci zdůraznili, jak krize COVID-19 přispěla k prohloubení přetrvávajících problémů v oblasti obchodu a životního prostředí a jak může být po ní posílena globální spolupráce.

Velvyslanec Andrew Staines ze Spojeného království poznamenal, že členové WTO dosud neuzavřeli dohodu o liberalizaci obchodu s ekologickými výrobky a službami, které snižují emise skleníkových plynů a jiné znečištění a zlepšují energetickou účinnost.Potřeba obnovit v návaznosti na krizi COVID-19 a řešit krizi klimatu představuje novou příležitost pro členy, aby se na této front ě znovu pokusili, řekl.Obchod je klíčovým hnacím motorem šíření technologií a může podporovat inovace, které jsou nezbytné pro řízení zelené transformace.

Diane Holdorf, generální ředitel pro potraviny a přírodu na Světové obchodní radě pro udržitelný rozvoj, v souvislosti s rozvojem obchodu během pandemie, uvedla, že soukromý sektor může hrát významnou roli při prosazování udržitelného obchodu a zajištění odolnosti celosvětových dodavatelských řetězců.WTO může pomoci ekonomikám vyvinout se tak, aby byly inkluzivnější a šetrnější k životnímu prostředí.

Program OSN pro životní prostředí (UN Environment Programme& 39;39;šéf odvětví trhu a zdrojů, Steven Stone, zdůraznil význam dodržování multilaterálních pravidel pro globální a národní prosperitu, vytváření partnerství mezi obchodními a environment álními společenstvími,a využít současného bodu zlomu, který přináší dlouho očekávané výsledky v oblasti dotací na rybolov, reformy dotací fosilních paliv, trhů s uhlíkem a nezákonného a neregulovaného obchodu s volně žijícími živočichy, mimo jiné.

Daphne Ewing-Chow, vysoce postavená přispěvatelka Forbes, se zabývala dopadem krize na obchod z pohledu karibských a malých ostrovních rozvojových států, které se musí potýkat s narušením klimatu.   Zdůraznila význam obchodu pro budování odolnosti, vytváření pracovních míst a podporu hospodářské diverzifikace jako prostředku pro hospodářské oživení po COVID-19.

C233;line Charveriat, výkonný ředitel Institutu pro evropskou environmentální politiku (IEEP), upozornil na riziko, že strategie hospodářské obnovy po COVID-19 mohou chránit neefektivní a ekologicky škodlivé odvětví prostřednictvím žebráckých sousedských politik.Vyzvala strategie obnovy, které mají za cíl nejen umožnit zemím odrazit se zpět, ale odrazit se směrem k udržitelnější budoucnosti.

Carolyn Deere Birkbecková, vedoucí výzkumná osoba v Akademickém institutu pro mezinárodní a vývojové studie, podpořila paní Charveriatovou v návrhu, aby WTO urychlila stávající práci na svém environmentálním programu, ale také zvážila udržitelnost ve všech jednáních mimo environmentální portfolio.Zdůraznily důležitost pomoci rozvojovým zemím řídit zelenou transformaci a budovat kapacitu prostřednictvím pomoci pro obchod.

Sekretariát Světové obchodní organizace je připraven podpořit členy v jejich úsilí o udržitelnější obchod, řekl Aik Lim Hoe, ředitel Světové obchodní a environmentální divize, při uzavření webnaru.

Program webinar a videozáznam jsou k dispozici   Tady.Pošlete svou zprávu tomuto dodavateli

  • Na:
  • Dongguan xinzhirun Crafts Co., Ltd
  • *Zpráva:
  • Můj email:
  • Telefon:
  • Moje jméno:
Buď opatrný:
Odeslat škodlivou poštu, bylo opakovaně hlášeno, zmrazí uživatele
Tento dodavatel vás bude kontaktovat do 24 hodin.
Neexistuje žádný dotaz na tento produkt.
Dongguan xinzhirun Crafts Co., Ltd

Telefon společnosti: +86 0769-85378689

E-mail: Kontaktujte nás

Mobilní telefon: +86 18316779916

webová stránka: xinzhirui.infocsb2b.com

Adresa: Building B, Xiaodong Industrial Park, Dongdashan street, Shatou community, Chang'an Town, Dongguan City, Guangdong Province, China

Chytré telefonní hodinky, hodinky Bluetooth
Inteligentní telefon na celou obrazovku
Obývací pokoj super chladný nádrž na ryby
Dlouhé sexy řasy dámských žen
Nutriční Super Vitamin C Juice Drink
Pohodlný venkovní stůl
Vysoce inteligentní barevná tiskárna
Venkovní velký ventilátor
Premium červené víno
Velmi malý pohodlný úložný disk USB
top