Jak si koupit kvalitní peněženku

Datum vydání:2019-10-12

Bereme si je a'35; 39;s wher&'35; 101; necháváme si naše peníze, skutečnost, že si většina mužů tak nedbale a tak nahodile vybere koženou peněženku, zůstává i nadále bizarní záhadou.

Několik přemýšlivých duší může přemýšlet o barvě kůže, nebo počtu dostupných kapes, ale často přehlédneme skutečnost, že peněženka je definující doplněk sám o sobě, s vlastním výrazným pohledem, pocitem a koženým zápachem.

Následujte tento průvodce, a vy líci 8217; nikdy se podívat na peněženky ve stejném světle znovu.

Ten styl.  

Přestože všechny peněženky mají stejný základní účel, existuje celá řada stylů peněženky, ze kterých si můžete vybrat, a užitečnost a výhody každého stylu by měly být pečlivě zkoumány:

The Billfold

Klasická peněženka, také nazývaná bifold, který se skládá v polovině s kartami na obou stranách.Vaše odhalené bankovky jdou do zadní kapsy.Nejlepší billbords jsou elegantní a jednoduché, a hodí se do kapsy kalhot bez vytvoření boule.


The Zip-around

Trochu neortodoxní, ale dělá to prohlášení.Peněženka na zip přináší další zabezpečení a obvykle obsahuje multifunkční přihrádky pro volné mince.Při výběru velikosti této peněženky buďte extra opatrní; zip jde celou cestu kolem okraje peněženky a může někdy přidat objemnost.


Prsa. Prsa.

Navržen k držení bankovek bez skřípání nebo skládání, štíhlý prsní peněženka se může pochlubit sofistikovaností (Cary Grant jim přísahal).S prostorem pouze pro základní věci, by měly být nošeny ve vaší náprsní kapse a, opět, čím menší je peněženka, tím méně se bude rušit na váš oblek,''fara35; 39;s siluetou.


Držitel karty

Peněženka 8217; s minimalistický bratranec, to je   elegantní   alternativa pro naši stále bezhotovější společnost, když jsou vyžadovány pouze kreditní karty.Obecně řečeno jsou držitelé karet navrženi pro nošení karet, ale ne pro bankovní bankovky nebo mince.


Ty materiály

Jakmile jste si 8217; ve zvoleném stylu, který vyhovuje vašim potřebám, další úvahu je peněženka odlitk8217; s materiály.Všechno je to o kůži a konstrukci.

Za prvé, pozor na levná imitace.Materiál nízké kvality, jako je korigovaná zrna kůže, se brousí, aby se odstranily nedokonalosti, a pak se obalí lakem, což z něj dělá plastiku na dotyk.Tyhle peněženky by se měly vyhnout.

Místo toho, podívejte se po peněženkách, které byly vyrobeny s   lýtkové usně rostlinně opálené   nebo celozrnná kůže.Ty pocházejí z vysoce kvalitního úkrytu a k pískání nedošlo.V průběhu času se také rozvine patina, wher&main35; 101; usně se prohlubuje s bohatou, půvabnou barvou.

s8220; Pro špičkové kožené zboží, hledáte kůže a kožešiny, které musí být dokonalé a bez vad a nedokonalostí,[ut8221; říká Mark Lightfoot, zakladatel   Cavesson the 8217; s. [St220; You pay more for this grade of these, but it is worth it.“(8221;

Pokud jde o konstrukci, existují dva hlavní typy pro peněženky 8212;   otočené nebo řezané hrany.   S řeznou hranou bude kůže řezaná a sešitá dohromady, takže syrová hrana bude vystavena, která bude často pokryta pryskyřicí.

Proměněné hranové peněženky budou mít tenčí hrany, které byly převráceny předtím, než byly šity na místo.Jedná se o dražší proces, ale výsledkem je robustnější hrana, která vydrží déle.Jsou to maličkosti, na kterých záleží.

The content  

Peněženky mají ve zvyku stát se černými dírami, nasávat cokoliv a všechno, takže je důležit é zvážit, co do nich musíte vložit.Evidentně budete potřebovat občanku, hotovost a bankovní karty.Ale co ještě?Jako pravidlo palců, pokud jej používáte 8217t každý den, pak dělat život jednodušší t ím, že není dát do peněženky.Řidičský průkaz?No jasně.Karta na slevu?Těžko.

Cílem je udržet vaši peněženku bez námahy funkční.Cokoliv z papíru   strana 8212;   levné   vizitky, stvrzenky, kupóny   strana 8212;   bude rychle degradovat a   způsobit nadměrné objemy.Obdobně jsou hesla podvádět listy, prázdné šeky a (hyne myšlenky) náhradní sada klíčů vysoce citlivé položky, které patří elsewher& and=351;.

Jak se vyhnout   PU kůže

Polyurethan je nejrozšířenějším materiálem v falešných kožených peněženkách.Navzdory tomu, že je uveden jako `des8216; PU kožené pouzdro 8217;, polyuretan neobsahuje žádné zvíře skrýt vůbec.PU peněženky se zdají být uměle lesklé.Stárnou rychle a jsou vysoce náchylné k opotřebení.

Patentová kůže

Patentové kožené peněženky se skládají z tenké usně, která byla pokryta lesklým lakem podobným konečníku, čímž je zbavila jakéhokoliv charakteru.Takové peněženky se snadno rozbijí a rozdělí.

Pravá stěna8217; usně

Populární věta, která zní jako záruka kvality, ale je téměř bezvýznamná.;39;Genuine& 35;39; kůže může odkazovat na libovolný počet nežádoucích materiálů, jako je lepená kůže (zbytky potažené kůže) nebo laková kůže.Tellingly, a `desky8216; real''yet35; 39; kožená peněženka nikdy nevyvíjí patinu.


B & G FASHIONS INTERNATIONAL CO;LTD

B&G Link.png www.bng-intl.com

Pošlete svou zprávu tomuto dodavateli

  • Na:
  • B&G FASHIONS INTERNATIONAL LIMITED
  • *Zpráva:
  • Můj email:
  • Telefon:
  • Moje jméno:
Buď opatrný:
Odeslat škodlivou poštu, bylo opakovaně hlášeno, zmrazí uživatele
Tento dodavatel vás bude kontaktovat do 24 hodin.
Neexistuje žádný dotaz na tento produkt.
B&G FASHIONS INTERNATIONAL LIMITED

Pracovní pozice: Salesman

oddělení: Sales Dept

Telefon společnosti: 0755-33656727

E-mail: Kontaktujte nás

Mobilní telefon: 086 13430796186

webová stránka: bngfashions.infocsb2b.com

Adresa: Jin Bao Business Building, No. 15 Shun Feng Road, No. 44 Bao An District, Shen Zhen P.R. China

Chytré telefonní hodinky, hodinky Bluetooth
Inteligentní telefon na celou obrazovku
Obývací pokoj super chladný nádrž na ryby
Dlouhé sexy řasy dámských žen
Nutriční Super Vitamin C Juice Drink
Pohodlný venkovní stůl
Vysoce inteligentní barevná tiskárna
Venkovní velký ventilátor
Premium červené víno
Velmi malý pohodlný úložný disk USB
top